“Nezapomenutelný zážitek”

Zdravím, ucházím se o místo nové adminky na této stránce a budu vystupovat pod přezdívkou VV. Chtěla bych se jen stručně představit a podělit se s Vámi o svůj zážitek s kapelou 🙂

16388144_1111062839005094_343061647679377461_n

Je mi 21 let a druhým rokem studuji na univerzitě. 5FDP je jedna z mých top 3 oblíbených kapel, a po tom zážitku, o kterém se Vám chystám povědět, jsou pro mě takovou srdeční záležitostí. A teď už k samotnému jádru tohoto článku.

Dne 20.11.2015, téměř 2 roky po koncertě ve Vídni (22.11.2013), jsem opět viděla a slyšela Five Finger Death Punch, tu skvělou kapelu, kterou my všichni na téhle stránce zbožňujeme.

Několikahodinové čekání před Incheba Arenou v Praze se bohužel, jak už to na podzim bývá, neobešlo bez šílené zimy a lehkého deště. S partou přátel jsme to ale všichni přežili, lehce posilněni rumíkem na zahřátí, a pak jsme se všichni společně dostali přes zpřísněné bezpečnostní kontroly do 1. řady.
Při čekání ve frontě nás napadlo, že co kdybychom si navzájem, jen tak pro legraci, na obličeje nakreslili červený handprint, jako mívá Ivan. Kdo mohl vědět, kam až nás tahle srandička dostane!

Doma jsem si večer před koncertem pro kluky připravila ručně malovanou vlajku, v naději, že si mě třeba aspoň všimnou a zamávají, nebo něco podobného. Vlajky si kluci všimli hned, jakmile přišli na stage, neobešlo se to bez úsměvů a palců hore.

Když jim kámoš, který byl u druhé strany podia, během pauzy mezi songy hodil svou vlajku na pódium, Ivan se mu na ni podepsal a vrátil mu ji, tak jsem si říkala, jaké to má ale štěstí.. a přiznám se, záviděla jsem. Po další písničce klukům na stagi přistála další vlajka na podpis a tak se Ivan rovnou zeptal i mě, jestli ji nechci podepsat.. No kdo by řekl “ne”?! Hodila jsem svoji vlajku Ivanovi a k mému překvapení se na ni podepsali komplet všichni členové! O tom se mi ani nesnilo!  Ivan mi ji potom s úsměvem hodil nazpět. Ale to, co přišlo pak, z toho se vzpamatovávám ještě teď..

Po luxusním Jeremyho sólu na bicí přišli na stage ostatní chlapi a padla osudová věta od Ivana: “Now is my favorite part of the show.. you wanna come up on stage?” a ukázal směrem na mého kámoše, který jako první hodil vlajku na podpis a taky měl na obličeji handprint… Myslela jsem, že se zblázním, když jsem viděla, jak kámoš leze na podium. No a v tu chvíli se Ivan zeptal, kdo další má nakreslený handprint.. Já se samozřejmě začala hlásit, protože proč ne, že.. Začali na mě ukazovat i lidi kolem mě a díky vlajce si mě Ivan všiml, prohodil něco ve smyslu “Yesss, come on”.. a než jsem se nadála, byla jsem na stagi před Jeremym, a přede mnou Ivan, Chris, Jason a Zoltán.. Lidi, které neskutečně zbožňuju a obdivuju, miluju jejich hudbu a najednou jsem jim tak blízko. Jason mi dal 3 trsátka, Chris mi dal 4 a k tomu mi pochválil triko skupiny Avatar, které jsem měla na sobě, a prohlásil “Wow, you were on their show?”, Jeremy mi řekl “Hi” a dál už mám okno.. Nevím co se na stagi dělo, ale písnička Burn MF už bude navždy moje! .. Po songu nás Ivan objal a mi dal navíc pusu, se Zoltánem jsem si plácla a pak nás čekala strastiplná cesta publikem zpět na svá místa a užít si zbytek koncertu.. Nikdy na ten den nezapomenu!

6 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *