Ivan Moody: Byl jsem svůj nejhorší nepřítel!

Ivan se rozmluvil o svém čase v léčení a řekl Metal Hammeru o svých získaných zkušenostech. Strávil spoustu času v léčení, aby se následně objevil ve studiu a nahrál s FFDP nový single ‘TROUBLE’, který byl vydán minulý měsíc.

“Naučil jsem se, jaké to bylo nebojovat se sebou, což je opravdu těžké si přiznat. Myslím, že mnozí by souhlasili, když řeknu, že člověk je svůj nejhorší nepřítel. Dostal jsem se do bodu, kdy jsem neustále lhal sám sobě, takže jsem se s tím musel vypořádat. Vzdal jsem se toho kým jsem byl a začal od nuly.”

Zoltán oznámil, že Ivan vypadá mnohem zdravěji od doby co se vrátil z léčení a přiznal, že kapela nemohla používat pyrotechniku, právě kvůli neustále podnapilému frontmanovi.

Zoltán řekl:” Ivan je fungující alkoholik. Tenhle chlap by mohl letět ožralý do vesmíru raketoplánem a nikdo by nepoznal, že je nalitý. Nemáte šanci si všimnou, že je opilý, dokud neřekne nějakou hovadinu. Pak si řeknete: “Kurva, on je opilej!””

“Teď jede mašina dál a všechno je naprosto precizní, na minutu. Opravdu je tam, kde má být. Chtěli jsme používat pyrotechniku, no teď už můžeme. Kdybyste mu předtím řekli, aby někde nestál, on by se přesně tam postavil.”

0 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *