CHRIS KAEL – Kompilace, nové album, hudba, motivace!

Five Finger Death Punch potvrdili vydání kolekce ‘A Decade Of Destruction’ na 1. prosince 2017 a zveřejnili první ze dvou nových songů, který nese název ‘TROUBLE’. Další skladbu, která bude první doprovázet na nové kompilaci největších hitů, kapela pojmenovala ‘GONE AWAY’! Vydání kolekce hitů a již dokončeného nového alba uzavře dlouhou kapitolu jménem PROSPECT PARK, se kterým se kapela rozloučí vypršením kontraktu a splněním všech závazků.

Nové album, které kapela dokončila již minulý rok, bude následníkem úspěšného ‘GOT YOUR SIX’ a vyjde na jaře roku 2018!

Basák Chris Kael ve Finsku prozradil, že výběr dvou nových skladeb na kolekci ‘GREATEST HITS’ byl šíleně složitý. Velice obtížné rozhodování. “Protože když dáváte dva zcela nové songy na kolekci the best of, nechcete je zároveň odebrat z plnohodnotné nové desky, která vyjde záhy,” řekl Chris.

“Vždycky se snažíme desku nechat plynout. Tvrdý song, tvrdý song, potom něco klidnějšího, a tak dále. Je důležité držet se hlavní zvukové linie a neztratit se v ní,” Chris pokračoval.

“Snažíme se do kolekce ‘DECADE’ přinést něco nového. Pokud máte iTunes, můžete si i vy sestavit svou kolekci greatest hits. Tak proč bychom ji měli vydávat my? Líbí se mi na tom, že k tomu všemu můžeme přidat zcela nový materiál. Takže z toho máme vlastně prospěch. Dostat naši novou hudbu k fanouškům, což díky tomu můžeme.”

Chris se rozpovídal i o nové studiovce. “Jeden z nových songů, který se objeví na nové desce je už teď můj oblíbený. Neřeknu vám přesně co to je. Ale lidé, kteří mě znají, vědí, že mám rád tvrdé věci. Takže to bude hodně tvrdý song. Prvně jsem ho slyšel bez vokálů, ale potom se stalo něco neuvěřitelného. Ivan k tomu nazpíval vokály a poslal mi to. Řekl jsem si: ‘Můj bože, on je tak rozčílený! Vítej zpátky, chlape! Vítej zpátky!’

Chris také připustil, že poslechové zvyklosti mají tendenci ho táhnout víc k agresivnější hudbě, více než styl, který jeho kapela normálně hraje. “Je to jen moje osobní preference. Poslouchám kapely jako CODE ORANGE, NAILS, spíš hardcore a death metal. Takže je to něco z čeho vycházím. Osobně tedy miluji tvrdší věci. Ale je to o tom být schopný napsat song, který zaujme tolik lidí, kteří tě mohou dostat k vyplněným arénám. Hraní v klubech je sranda, ale tady to má úplně jinou atmosféru. A je těžké napsat takový song. Mohl bych hrát tvrdé věci? Celé dny, celé dny! Ale trochu zeslabit vám může pomoct oslovit větší publikum, což vám dává větší šanci pozitivně ovlivnit životy více a více lidí, to je těžké dělat. Je těžké napsat hitovku.”

1 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *